Tešíme sa na terasovú sezónu

8. apríla 2022 ― Už čoskoro sa spustí terasová gastro sezóna. V areáli Wetzlerovho domu nájdete hneď tri úplne rozdielne možnosti. Na nádvorí klasické výdatné dobroty Wetzlerovho domu, na jednom priečelí Provensálsku kaviareň Verdon a na druhom Ázijské bistro Namaste. Na svoje si príde každý, tak nás prídite pozrieť. 

Vedľa Wetzlerovho domu sme otvorili ázijskú Namaste

30. marca 2022 ― Na priečelí renesančného Wetzlerovho domu nájdete už aj ázijské bistro Namasté. Je výsledkom dlhodobej spolupráce zakladateľa s priateľmi v Nepále a je inšpirované práve nepálskou kuchyňou. Ramen, donburi, kari, ohnivé aj žlté, to všetko vás u nás čaká, plné bohatých farieb a chutí. 

Kávička v centre je vždy dobrý nápad

15. júna 2021 ― Letná sezóna je v plnom prúde a my pre vás pečieme koláče, slané pečivko, sladké poháre. Stále máme naše teplé panini kedykoľvek počas dňa. Voňavá kávička, osviežujúce limonády sú samozrejmosťou. K tomu naša usmievavá obsluha, kvetinová terasa a výhľad na všetko dôležité dianie v meste. Ak by ste sa náhodou nechceli ponoriť do ticha chvíle pri kávičke alebo do dobrého rozhovoru nad ňou :) 

Pečieme pre vás vianočné pečivo

16. novembra 2020 ― Pečieme pre vás vianočné pečivko. Nech sa páči, objednávajte telefonicky u nás vo Verdone do 15.decembra. Ponúkame vám: medovníčky, linecké kolieska, kokosové kvetinky, orechové rožteky, medvedie tlapky, keksíky verdon, medové gule, marcipánové keksíky, škoricové hviezdičky s marcipánom. Nakombinovať si môžete čokoľvek.

Otvárame Meštianske trhy Wetzlerovho domu

10. novembra 2020 ― Chystáme pre vás na našom nádvorí reštaurácie Wetzlerov dom bezpečné miestečko, kde sa v pokoji a chránení pred vetrom najete. Sledujte čo robíme, lebo každý deň budeme pridávať nové dobroty. Nemusíte sa vzdať obľúbených jedál ani spoločnosti ani teraz. Cesta sa vždy nájde, predsa radosť s blízkymi, milé stretnutia pri dobrom jedle sa dajú realizovať rôznymi spôsobmi. A my ich vždy pre vás vymyslíme. :)  

Časť terasy sme presunuli do záveternej pasáže

17. októbra 2020 ― Časť našej terasy sme presunuli do pasáže, ochránenej pred vetrom a dažďom a vyhrievanej vonkajšími ohrievačmi aj dekami. Nemusíte sa vzdať svojej obľúbenej kávičky a dobroty ani teraz. Veď predsa radosť s blízkymi, milé posedenia a rozhovory nad kávou a každodenná láskavosť nás posilňujú. Posilnite sa s nami :)  

Balíme všetko so sebou do ekologických obalov

15. októbra 2020 ― Caffe Verdon, oáza pokoja, vôňe kávy a koláčikov síce teraz pocestných nezohreje vo vnútri, ale našu kávičku, koláčiky aj dobroty vám zabalíme do ekologických obalov so sebou. K tomu vás na cestu vybavíme úsmevom a milým slovom, pretože tie sú u nás na menu vždy, nech sa deje čokoľvek.  

Nafotili sme si naše pekné baby

7. októbra 2020 ― To, čo robíme, nás baví a robíme to s láskou, preto sa nám chce vymýšľať, tvoriť, usmievať sa na vás a dokonca aj fotiť. Naposledy sme nafotili našu trojicu krásnych dievčat, ktoré spolu robievajú smenu. A tento článoček je len zámienka nato, aby sme ich fotku mohli mať na webe, kým spravíme opäť redizajn fotiek na jedálnom lístku :) 

Ochutnajte svieži a zdravý ružový chia krém

8. septembra 2020 ― Zastavte sa ochutnať tento krásny ružový oku aj jazyku lahodiaci krém z chia semienok, malín a kokosového mlieka. Keď máte radi naše krémy, ovocnú panna cottu a sladký francúzsky krém z kávových keksíkov, tento si tiež zamilujete. Je nielen chutný, ale aj zdravý, takže paráda! Dobrú chuť!  

Kaviareň Verdon má nové slnečné okienko

20. apríla 2020 ― Pochopili sme, že musíme vziať osud milovníkov kávy a domácich koláčikov do vlastných rúk aj napriek korone. A tak sa tešíme a otvárame pre vás slnečné okienko na výdaj na priečelí kaviarne. Sledujte náš web, ponuku pomaly rozširujeme.

Jesenné menu dáme na stoly už budúci týždeň

8. októbra 2019 ― Už čoskoro budeme mať jesenné prevedenie nášho menu a potešíme vás novými fotkami, aby bolo pri vyberaní kávičky a koláčika na čo pekné pozerať. Ak máte nápady, čo by ste si v našom menu radi prečítali, povedzte nám to.  

Tešíme sa, že vám naše torty chutia

4. septembra 2019 ― Pred piatimi rokmi pre nás cukrárka Mirka začala piecť domáce torty. Dnes v našej cukrárenskej výrobe makajú tri šikovné dievčatá. Každý týždeň upečú asi 90 tôrt a zarobia 150 krémových pohárov. Sme radi, že ste si naše koláčiky tak obľúbili a vymýšľame ďalej. 

Jarmočný týždeň podávame skvelý štajerský burčiak

3. septembra 2019 ― Na trnavský jarmok sme si pre vás pripravili nielen veľa dobrôt, ale aj skvelý burčiak. Síce máme všetko vždy domáce, ale tu robíme výnimku, lebo slovenského burčiaku bude všade dosť. Tak ochutnajte aj štajerský a porovnajte!

Ochutnajte jahodové Tiramisu

8. júla 2019 ― Naše cukrárky Mirka a Lucka už majú novú posilu a neustále pre vás vymýšľajú nové dobroty. Najnovšie máme svieže letné torty banánový cheesecake a snehovú tortu. A určite ochutnajte ľahučké jahodové Tiramisu, ktoré ste iste ešte nikde nemali. 

Letná sezóna je v plnom prúde

1. júla 2019 ― Už tretie leto sme s vami v centre Trnavy. Zvykli ste si na našich ochotných ľudí, rozkvitnutú terasu, dobroty z cukrárenskej výroby. Vychutnávate u nás dianie na trnavskom korze s kávičkou či pohárom Prosecca. A keďže všetko robíme s láskou a radosťou, radi vás prekvapíme aj veselým letným menu. Pristavte sa.  

Nové menu vás víta v zákulisí

1. marca 2019 ― Keď k nám zavítate na kávu, koláčik či neskoré raňajky, prenesiete sa na malú chvíľku do vzdialeného levanduľou prevoňaného Provensálska. Tvorí ho pre vás v centre Trnavy zohraný tím milých ľudí. Pristavte sa a prečitajte si.  

Výzdobu kaviarne tvoria mladí z Iskierky

12. február 2019 ― Máme dohodu s občianskym združením Iskierka, ktoré pomáha mladým ľuďom s mentálnymi alebo fyzickými postihnutiami nájsť zmysluplnú náplň života. Akú? Nakuknite do nášho menu, do príbehu "Radosť z krásy". 

Objednajte si u nás vianočné koláčiky

10. decembra 2018 ― Každý rok Mirka s Luckou napeču aj tradičné vianočné dobroty. Ak nestíhate, nemáte chuť piecť alebo chcete vianočnými dózičkami s voňavým pečivom obdarovať rodinu a priateľov, zastavte sa u nás.  

Máme pre vás tri nové torty

1. novembra 2018 ― Naše cukrárky zasa vylepšili koláčikové menu. Ochutnajte lahodný cheesecake s pravým Baileys likérom, ľahkú ovocnú tortu alebo klasickú makovú tortu u nás s hustým čokoládovým krémom, višňovou náplňou a rumom. Mňam.

Nafotili sme pre vás virtuálnu prehliadku

14. septembra 2018 ― Koncom leta sme dokončili panoramatické fotenie všetkých našich prevádzok. Pozrite si v galérii alebo na spodnej stránke home page ako sa vám páči, či dokáže sprostredkovať našu provensálsku atmosféru!

Opäť ste s nami jarmočili na nádvorí

10. septembra 2018 — Špeciality pri príležitosti Tradičného trnavského jarmoku a 780 výročia kráľovského mesta Trnava ste si s nami opäť užili na nádvorí Wetzlera. Šťavnatá cigánska, krkovička, koleno či jarmočná gaga nemôžu nikdy u nás chýbať. 

Žili sme s vami letnú sezónu na korze

5. septembra 2018 — Nie nadarmo sme sa snažili, aby naša terasa prinášala dobrý výhľad na dianie v srdci mesta. Vyplatilo sa. Podujatia, ktoré sa celé leto odohrávali na Korze ste s nami sledovali z pohodlia našej provensálskej terasy.

Záleží nám na priestore, kde žijeme

01. jula 2018 ― Nie je nám ľahostajný plastový svet, v ktorom vyrastajú naše deti. Každý krok sa počíta a my sme začali výmenou všetkých plastových slamiek — od začiatku prázdnin u nás pijete zo slamiek vyrobených z repy.

V ponuke máme už 30 druhov koláčikov

14. júna 2018 ― Iste ste si všimli, že sme pred letom zase osviežili ponuku našich domácich koláčikov a cheesecakov. Prídite pozrieť čo je Nutemisu, Sladký sen alebo Smotanové duo. Myslíme aj na slané jazyky a k vínku máme už aj vlastné slané jednohubky.

Zväčšili sme Váš obľúbený priestor

13. júna 2018 ― Určite ste si všimli, že Wetzlerov dom je pre Vás už pár mesiacov krajší, väčší, vzdušnejší, novší. Rozšírili sme priestory a štýlovo ich zariadili, aby ste sa u nás cítili ako doma, a možno aj lepšie. Ak ste ešte nevideli naše zmeny, navštívte nás.

Máme za sebou piaty Helpfest

10. júna 2018 ― Každý rok v rovnakom čase sa vlčkovské ESO stane epicentrom charitatívneho diania. Plný deň programu je venovaný tým, ktorí to najviac potrebujú. Ak ste s nami boli, ďakujeme, ak ešte nie, sledujte dátumy budúci rok!

V Raisovom dome máme nový bufet

7. mája 2018 ― Začiatkom leta sme otvorili novinku — tradičný samoobslužný bufet v Raisovom dome v Šúrovciach. Nemáte čas sadnúť si k obedu, alebo máte chuť na niečo rýchle, nech sa páči, prídite ochutnať čo sme pre Vás pripravili.

Už čoskoro otvoríme terasu

2. apríla 2018 ― V Caffe Verdon každý rok ako prví otvárame letnú terasu. Veď už prvé jarné slniečko láka na kávu a koláčik na slnkom zaliatej pešej zóne. Ani tento rok vás nesklameme a čoskoro si posedíte medzi kvetmi v Provensálsku.