Ochutnajte jahodové Tiramisu

8. júla 2019 ― Naše cukrárky Mirka a Lucka už majú novú posilu a neustále pre vás vymýšľajú nové dobroty. Najnovšie máme svieže letné torty banánový cheesecake a snehovú tortu. A určite ochutnajte ľahučké jahodové Tiramisu, ktoré ste iste ešte nikde nemali. 

Letná sezóna je v plnom prúde

1. júla 2019 ― Už tretie leto sme s vami v centre Trnavy. Zvykli ste si na našich ochotných ľudí, rozkvitnutú terasu, dobroty z cukrárenskej výroby. Vychutnávate u nás dianie na trnavskom korze s kávičkou či pohárom Prosecca. A keďže všetko robíme s láskou a radosťou, radi vás prekvapíme aj veselým letným menu. Pristavte sa.  

Nové menu vás víta v zákulisí

1. marca 2019 ― Keď k nám zavítate na kávu, koláčik či neskoré raňajky, prenesiete sa na malú chvíľku do vzdialeného levanduľou prevoňaného Provensálska. Tvorí ho pre vás v centre Trnavy zohraný tím milých ľudí. Pristavte sa a prečitajte si.  

Výzdobu kaviarne tvoria mladí z Iskierky

12. február 2019 ― Máme dohodu s občianskym združením Iskierka, ktoré pomáha mladým ľuďom s mentálnymi alebo fyzickými postihnutiami nájsť zmysluplnú náplň života. Akú? Nakuknite do nášho menu, do príbehu "Radosť z krásy". 

Objednajte si u nás vianočné koláčiky

10. decembra 2018 ― Každý rok Mirka s Luckou napeču aj tradičné vianočné dobroty. Ak nestíhate, nemáte chuť piecť alebo chcete vianočnými dózičkami s voňavým pečivom obdarovať rodinu a priateľov, zastavte sa u nás.  

Máme pre vás tri nové torty

1. novembra 2018 ― Naše cukrárky zasa vylepšili koláčikové menu. Ochutnajte lahodný cheesecake s pravým Baileys likérom, ľahkú ovocnú tortu alebo klasickú makovú tortu u nás s hustým čokoládovým krémom, višňovou náplňou a rumom. Mňam.

Nafotili sme pre vás virtuálnu prehliadku

14. septembra 2018 ― Koncom leta sme dokončili panoramatické fotenie všetkých našich prevádzok. Pozrite si v galérii alebo na spodnej stránke home page ako sa vám páči, či dokáže sprostredkovať našu provensálsku atmosféru!

Opäť ste s nami jarmočili na nádvorí

10. septembra 2018 — Špeciality pri príležitosti Tradičného trnavského jarmoku a 780 výročia kráľovského mesta Trnava ste si s nami opäť užili na nádvorí Wetzlera. Šťavnatá cigánska, krkovička, koleno či jarmočná gaga nemôžu nikdy u nás chýbať. 

Žili sme s vami letnú sezónu na korze

5. septembra 2018 — Nie nadarmo sme sa snažili, aby naša terasa prinášala dobrý výhľad na dianie v srdci mesta. Vyplatilo sa. Podujatia, ktoré sa celé leto odohrávali na Korze ste s nami sledovali z pohodlia našej provensálskej terasy.

Záleží nám na priestore, kde žijeme

01. jula 2018 ― Nie je nám ľahostajný plastový svet, v ktorom vyrastajú naše deti. Každý krok sa počíta a my sme začali výmenou všetkých plastových slamiek — od začiatku prázdnin u nás pijete zo slamiek vyrobených z repy.

V ponuke máme už 30 druhov koláčikov

14. júna 2018 ― Iste ste si všimli, že sme pred letom zase osviežili ponuku našich domácich koláčikov a cheesecakov. Prídite pozrieť čo je Nutemisu, Sladký sen alebo Smotanové duo. Myslíme aj na slané jazyky a k vínku máme už aj vlastné slané jednohubky.

Zväčšili sme Váš obľúbený priestor

13. júna 2018 ― Určite ste si všimli, že Wetzlerov dom je pre Vás už pár mesiacov krajší, väčší, vzdušnejší, novší. Rozšírili sme priestory a štýlovo ich zariadili, aby ste sa u nás cítili ako doma, a možno aj lepšie. Ak ste ešte nevideli naše zmeny, navštívte nás.

Máme za sebou piaty Helpfest

10. júna 2018 ― Každý rok v rovnakom čase sa vlčkovské ESO stane epicentrom charitatívneho diania. Plný deň programu je venovaný tým, ktorí to najviac potrebujú. Ak ste s nami boli, ďakujeme, ak ešte nie, sledujte dátumy budúci rok!

V Raisovom dome máme nový bufet

7. mája 2018 ― Začiatkom leta sme otvorili novinku — tradičný samoobslužný bufet v Raisovom dome v Šúrovciach. Nemáte čas sadnúť si k obedu, alebo máte chuť na niečo rýchle, nech sa páči, prídite ochutnať čo sme pre Vás pripravili.

Už čoskoro otvoríme terasu

2. apríla 2018 ― V Caffe Verdon každý rok ako prví otvárame letnú terasu. Veď už prvé jarné slniečko láka na kávu a koláčik na slnkom zaliatej pešej zóne. Ani tento rok vás nesklameme a čoskoro si posedíte medzi kvetmi v Provensálsku.