Vyberte si najlepšie miesto pre Vašu akciu

meštianska reštaurácia wetzlerov dom — trnava
svadby • spoločenské udalosti • firemné akciE • meštianske oslavy v centre DO 70 Hostí

Obľúbená reštaurácia v historickom dome v centre Trnavy s vlastným nádvorím a terasou v tradičnom meštianskom štýle. Rozľahlý a pritom priateľský priestor s tromi miestnosťami, kde každá dýcha trošku inou atmosférou. Každý si nájde obľúbené miesto — súkromné a oddelené, svetlé a vzdušné s oblohou nad hlavou alebo štýlovo meštianske. Vašu akciu umiestnime tam, kde sa Vám bude páčiť podľa počtu Vašich hostí. Reštauráciu vieme celú uzatvoriť a vyzdobiť podľa Vašich predstáv. Svadba na terase, koncert či recepcia na nádvorí. Čokoľvek, čo by ste v historickom centre Trnavy radi prežili. 

historická pivnica wetzlerovho domu — trnava
priateľské a rodinné posedenia • spoločenské a firemné AKCie do 40 hOstí

Málokto vie, že v útrobách veľkého meštianskeho domu je skrytá historická vínna pivnica. V jej stenách z tehál z pôvodnej architektúry sú vpísané tajomstvá minulosti a vedie do nej zastrčené schodisko v podlubí Wetzlerovho domu. Priestor je vhodný na akúkoľvek akciu, ktorej svedčia súkromné podzemné priestory s vlastným barom, priestorom na chutný catering aj sociálnym zázemím. Večierky, oslavy, hostiny, ochutnávky. Pivnicu vyzdobíme ako si budete želať a o dobré jedlo sa postará cateringový tím Wetzlerovho domu. a

reštaurácia eso a areál panskej záhrady s tarzániou — vlčkovce
svadby • spoločenské udalosti • firemné akciE v záhrade a párty stanoch DO 5000 Hostí

Reštaurácia Eso má dve veľké sály, dve terasy a rozľahlý areál panskej záhrady s lesom a jazierkom. Už veľa rokov je obľúbeným miestom pre svadobné hostiny, spoločenské a firemné akcie všetkého druhu. Vonku či vnútri, v párty stanoch, na lanovej dráhe alebo len tak na trávnatých plochách okolo reštaurácie. Ľahko dostupná z diaľnice R1, odbočka Vlčkovce, navyše s dostatkom parkovania pre autá aj autobusy. Pre Vašich VIP hostí, novomanželov či unavených organizátorov máme aj štyri dvojlôžkové izby s vlastnými terasami. Cateringový tím vycvičený rokmi skúseností a desaťtisícmi spokojných hostí sa postará, aby sa naplnili nielen Vaše očakávania :)

reštaurácia s vyhrievanou terasou raisov dom — šúrovce
svadby • oslavy • firemné akciE na terase DO 100 Hostí

Reštaurácia Raisov dom má príjemný vidiecky interiér a krytú, vykurovanú terasu s vlastným barom, na ktorú sa pohodlne usadí aj 80 hostí. Nachádza sa v centre dediny Šúrovce kúsok od Trnavy na križovatke viacerých smerov. Je ideálnym miestom pre rodinné či firemné oslavy, svadobné hostiny, firemné akcie a menšie spoločenské udalosti. Najmenší hostia ocenia detské ihrisko a organizátori parkovanie pre 20 osobných áut a 3 autobusy. 

vínna pivnica raisovho domu — šúrovce
priateľské a rodinné posedenia • spoločenské a firemné AKCie do 20 hOstí

Druhú vínnu pivnicu prevádzkujeme pod reštauráciou Raisov dom. Priestor pivnice je vhodný na akúkoľvek akciu, ktorej svedčia súkromné podzemné priestory s vlastným barom, priestorom na chutný catering aj sociálnym zázemím. Večierky, oslavy, hostiny, ochutnávky v menšej spoločnosti. Pivnicu vyzdobíme ako si budete želať a o dobré jedlo sa postará cateringový tím Raisovho domu.

Veľkorysý párty priestor, terasa a záhrada zemanský dvor — šúrovce
svadby • spoločenské udalosti • firemné akciE • záhradné oslavy • párty stany do 2000 hostí

V decembri 2016 sme pre Vás otvorili nový luxusný párty priestor v Šúrovciach. Je situovaný v rozľahlom vidieckom areáli, obklopený jazierkom a záhradou. Priestranná slnečná sála má kapacitu 120 baviacich sa hostí. Terasa s vlastným barovým pultom a výhľadom na záhradu je predurčená na záhradné svadobné obrady, koncerty či festivaly pod holým nebom. Vidiecka lokalita zaručí súkromie a nerušenú zábavu počas firemných večierkov a školení, firemných akcií pre klientov, partnerov či zamestnancov. Prídite sa presvedčiť na vlastné oči — pomôžeme Vám vytvoriť Vašu akciu aj spoluprácou na prípadnom sprievodnom programe.